Home Staging  – Oferta dla Agencji Nieruchomości

Tworzymy przestrzeń dla Waszej skuteczności

Rynek nieruchomości w Warszawie jest obszerny, nie łatwy i dobrze mi znany. Konkuruje na nim wiele ofert, niestety niektóre z nich zbyt długo czekają na Klientów.

Dzięki współpracy Home Stagera i Pośrednika w obrocie nieruchomościami, wypracowujemy dedykowane rozwiązania dla poszczególnych nieruchomości, radykalnie zwiększające skuteczność Pośredników.
Specjalistyczna wiedza i wysoka jakość usług może szybko podnieść jakość i prestiż oferowanych nieruchomości wpływając na wskaźniki sprzedaży, ale również ułatwia pracę Pośredników w obrocie nieruchomościami.

Skontaktuj się już teraz,
aby szybko docenić efekty
współpracy.

tel. 574-258-166

Współpraca taka jest standardowo stosowana w wielu krajach, gdzie wysoka podaż nieruchomości, wymusza opracowanie i staranne wdrożenie strategii sprzedaży.

Również w warunkach krajowych jest szansą na uzyskanie nowej jakości w obrocie nieruchomościami.

Aranżujemy nieruchomości jakich oczekują Wasi klienci

 

Nasza usługa konsultacyjna

Pozwala przyjrzeć się nieruchomości z punktu widzenia kupującego i wynajmującego, aby w porę dostrzec i uporać się z mankamentami, wyprzedzając możliwe zastrzeżenia oglądających.
Wskazywane są obszary potencjalnie zniechęcające klientów, a jednocześnie wzmacniane i eksponowane mocne strony, które pomagają Wam promować i sprzedać nieruchomość.

Usługa realizacyjna

Pozwala szybko uporać się z problematycznymi obszarami i najpełniej pokazać potencjał nieruchomości. Dokonując niezbędnych korekt, pilnujemy stale celu, którym jest finalizacja transakcji.
Nabywcy na ogół nie posiadają wyobraźni i doświadczenia w aranżacji wnętrz, warto więc wskazać im możliwy wygląd mieszkania, aby nie sugerowali się jego obecnym stanem i poczuli się u siebie.
 

Skupiamy się na tym, aby wnętrze odpowiadało jak największej ilości potencjalnych kupujących. Usuwamy przypadkowe przedmioty, niepotrzebne meble, krzykliwe dekoracje. Dokonujemy tylko niezbędnych zmian w ramach rozsądnego, wypracowanego wspólnie budżetu.
 
Pozostawiamy wnętrze spójne, czyste, harmonijne i zachęcające do
zamieszkania. Dokładnie takie jakich oczekują nabywcy.

Usługa fotograficzna

Stylizacja i wykonanie sesji fotograficznej to usługa o kluczowym znaczeniu. Nawet najskromniejsze wnętrza i domy do remontu odpowiednio „ubrane” i oświetlone będą przyciągać i przykuwać uwagę. Klient przegląda oferty w zbliżonej cenie, metrażu i okolicy. Kierowany pierwszym wrażeniem (czyli dobrym jakościowo zdjęciem) wybiera atrakcyjne wizualnie oferty.
Dzięki profesjonalnym zdjęciom będziecie z dumą prezentowali pełen potencjał Waszych nieruchomości.
Prosimy o kontakt w celu omówienia obustronnie
korzystnej i wymiernej współpracy
tel. 574-258-166